Portfolio Inne usługi Strefa klienta Kontakt
Please wait while JT SlideShow is loading images...
fotografia ślubna poznańfotografia ślubna wielkopolskafotograf na wesele poznańzdjęcia ślubne poznańzdjęcia studyjne poznań

Zdjęcia ślubne Poznań

Szanowna Młoda Paro!
Nieograniczona liczba pomysłów na sesję ślubną, profesjonalny sprzęt oraz nasze zaangażowanie sprawiają, że zdjęcia ślubne, które oferujemy naszym Klientom, to nie tylko świetna pamiątka, która całe życie będzie Państwu przypominać o tym szczególnym dniu, ale także estetyczne, w pełni oddające Państwa naturę, sportretowanie Państwa miłości.

Od wielu lat pracujemy w wielkopolskiej stolicy. Doskonale znamy Poznań i jesteśmy w stanie zaproponować Wam wspaniałe, oryginalne miejsca, w których wykonamy zdjęcia ślubne. Ponadto, proponujemy szereg dodatkowych atrakcyjnych usług, np. elegancko oprawioną fotoksiążkę lub album, w której zostaną umieszczone, wyselekcjonowane przez Was fotografie.

Aby wykonać dobre zdjęcia ślubne, nie wystarczy tylko posłużyć się wysokiej klasy aparatem. Kreatywność i zaangażowanie to cechy, które również nie są przypisane wyłącznie zawodowcom. Wielu fotografów amatorów także dysponuje tymi przymiotami. Jednak oprócz powyższych walorów, niezwykle istotną sprawą jest doświadczenie. W tym zakresie jesteśmy specjalistami.

Jako właściciel firmy Super Foto już od 10 lat pracuję jako fotograf ślubny. Natomiast sama pasja do fotografowania pojawiła się znacznie wcześniej. Opanowanie do perfekcji sztuki fotografii, znajomość nie tylko podstawowych technik, ale również tych zaawansowanych, umiejętność stosowania ciekawych trików, a przede wszystkim zamiłowanie do wykonywanej profesji, sprawia, że doskonale potrafię wydobyć z każdego zdjęcia to "coś", co powoduje, że zdjęcia ślubne są nie tylko estetyczne i prawidłowo wykonane pod względem wymogów czysto technicznych, ale również wywołują odbiór emocjonalny. Ujęcie ulotnej chwili, której towarzyszy uśmiech, łza szczęścia, radość to mój cel priorytetowy.

Podobnie jak uroczystość zaślubin, sesja plenerowa lub samo przyjęcie weselne są niewątpliwie magicznymi wydarzeniami, tak samo zdjęcia ślubne mogą wywoływać wiele wzruszeń i być najlepszym sposobem na przywołanie cudownych wspomnień. Dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Super Foto, ul. Kościelna 24, Poznań - Zapraszamy!

fotografia ślubna Poznań